Aktuality

26. 11. 2019

 

Duhový tandem bude dne 10. 4. 2019 součástí největšího veletrhu neziskových organizací ve střední a východní Evropě, pořádaného Nadací Forum 2000.

Těšíme se na setkání s vámi mezi 11:00 – 19:00 hodin v prostorách Forum Karlín. Více informací naleznete na oficiální stránce https://www.forum2000.cz/projekty/ngo-market-2019 .

Tým Duhového tandemu

 

S potěšením vám nyní již můžeme oznámit, že naše nezisková organizace Duhový tandem zahájila v lednu 2019 nový projekt s názvem „Babi, dědo, máme si co říci“, který volně navazuje na náš minulý stěžejní projekt „Babi, dědo, pojďme spolu být, budeme se mít“.

V rámci tohoto nového projektu se budeme až do konce roku 2020 setkávat se seniory v rámci aktivizace klubů pro seniory a jejich pravidelných výměnných setkání, sejdeme se u kulatého stolu a potkat se budeme moci také na výstavě fotografií od seniorů v rámci celé Prahy.

Pokračovat budeme i v našem předchozím propojení s mateřskými školami v rámci mezigenerační spolupráce s domovy seniorů. Děti pomohou vyzdobit domov seniorů společně s jeho rezidenty, setkají se při společném kulturním programu, vydají se na procházku za krásami Prahy či se setkají v rámci Oslavy dne seniorů. Projekt nyní navíc rozšíříme i o školy základní a střední v podobě společných besed a něco bližšího ze světa seniorů se dozvíme i v prostřednictvím krátkých videí, které o svých prarodičích natočí středoškoláci.

Samozřejmě vás nechceme ochudit ani o nabídku zvýhodněných akcí pro seniory, na kterou jste zvyklí. Stejně jako dříve, i nyní se tedy v sekci AKCE budete setkávat s programy našich spřátelených organizací, které nabízejí pro seniory vstupné zdarma či za velmi výhodné ceny. Další takové programy pak naleznete také na stránce našeho přidruženého projektu Informační patron pro seniory.

A závěrem vám s potěšením můžeme oznámit, že Duhový tandem bude mít své komunitní centrum! 🙂 Přibližně od léta tohoto roku se tedy budeme moci potkávat ve vlastních prostorách na Praze 9, což nám otevírá nové možnosti spolupráce a setkávání s vámi!

O podrobnostech budete včas informováni. Do té doby vám příjemné dny přeje:

 

Tým Duhového tandemu